top of page

Gizlilik Sözleşmesi

Wiami Elektronik Mobil Gizlilik Politikası

 

Yürürlük Tarihi: 01.04.2021

Güncellenme: 01.04.2021

 

Wiami Elektronik ve yan kuruluşları (‘biz’, ’sizin’, ‘Wiami Elektronik’) gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası (‘Politika’), aşağıdaki hizmetleri, ürünleri ve ilgili mobil uygulamaları (topluca ‘Ürünler’) kişisel kullanımız aracılığı ile işlediğimiz Kişisel Veriler üzerindeki bilgi gizliliği ile bağlantılı uygulamalarımızı açıklamaktadır:

 

Onay 1: Eğer uygulama, "Şimdi Dene"yi veya giriş yapmamayı (ziyaretçi modu) temsil eden diğer özellikleri entegre ettiyse, evet ise lütfen aşağıdaki açıklamaya bakın, hayır ise lütfen silin.

 

Çıkış yaptığınızda veya hiçbir hesap oluşturmadan, ürünlerdeki herhangi bir özelliği aramak ve bunlara göz atmak gibi çok sayıda (Wiami Elektronik) hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Wiami Mobil Uygulama

 

Ürünlerimizi kullanmadan önce, lütfen bu Politikayı dikkatlice okuyunuz ve Kişisel Verileri nasıl kullandığımız, sakladığımız, paylaştığımız ve aktardığımız dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizin toplanması, işlenmesine ilişkin amaç ve uygulamalarımızı anlayınız. Politikada ayrıca Kişisel Verilerinize erişim, güncelleme, silme veya koruma haklarınızı kullanmanızın yollarını da bulacaksınız.

 

Kişisel Verilerinizle giriş yaptığınızda, bu Politikayı kabul etmiş veya Ürünlerimizi kullanmaya başladığınızda ve bu Politikanın içeriğine açıkça itiraz etmediğinizde, bu Politikayı tam olarak anladığınızı ve kabul ettiğinizi dikkate alacağız.

 

Onay 2: Lütfen kurumsal müşteri gizlilik ofisinin veya gizlilik konuları ile ilgilenen diğer sorumlu tarafın iletişim bilgilerini giriniz.

 

Onay 3: Müşterinin Orijinal Ekipman Üreticisinin Uygulamayı müşterilerinize göre özelleştirip özelleştirmeyeceği varsa eğer, lütfen aşağıdaki açıklamaya bakın; yoksa lütfen siliniz.

 

Wiami Elektronik tarafından desteklenen diğer marklı mobil uygulamalar için Müşterilerimiz, Ürünlerimiz aracılığı ile toplanan tüm Kişisel Verileri kontrol eder. Bilgileri Müşterilerimizin yönlendirmesi altında topluyoruz ve bu tür bilgilerin işlenmesi, Müşterilerimizin bize bağlı kaldığı hizmeti sağlama amacı ile sınırlı olacaktır. Elemanlarımızdan birinin müşterisi iseniz ve artık kullandığınız hizmetimiz ile ilgili elemanlarımızdan birinin sizinle iletişimine geçmesini istemiyorsanız, lütfen doğrudan etkileşim kurduğunuz Elemanımız ile iletişime geçiniz.

 

Tanım

 

Bu Politikada Kişisel Veriler, elektronik veya başka bir şekilde üretilen, toplanan, kaydedilen ve/veya saklanan, bir bireyi tanımlamak veya bir bireyin faaliyetini yansıtmak için kullanılabilen, tek başına bu bilgilerden ve diğer kişi hakkında erişebildiğimiz bilgiler anlamına gelir.

 

Kişisel Hassas Veriler arasında kişisel biyometrik bilgiler, iletişim kayıtları ve içerikleri, sağlık bilgileri, işlem bilgileri ve kesin konum bilgileri yer almaktadır. Sizden Kişisel Hassas Veriler toplayacağımızda, hakkınızda Kişisel Hassas Verileri toplamadan önce rızanız için net bir bildirim oluşturacağız.

 

Akıllı Cihazlar, insan-makine arayüzü ve bir ağa kablosuz olarak bağlanan verileri iletme yeteneği olan, donanım üreticileri tarafından üretilen veya üretilen bilgi işlem cihazlarını ifade eder: akıllı ev aletleri, akıllı giyilebilir cihazlar, akıllı hava temizleme cihazları vb.

 

Uygulamalar, son kullanıcılara Akıllı Cihazlara uzaktan kumanda ve tedarikçi loT platformuna bağlanma yeteneği sağlayan, Wiami Elektronik tarafından geliştirilen mobil uygulamaları ifade eder.

 

Hangi Kişisel Verileri topluyoruz

 

Hizmetlerimizi size sunmak için, bu hizmetleri sağlamak için gerekli olan Kişisel Verileri sağlamanızı isteyeceğiz. Kişisel Verilerinizi sağlamazsanız, size ürünlerimizi veya hizmetlerimizi sağlayamayabiliriz.

 

1.Bize Gönüllü Olarak Sağladığınız Bilgiler:

1.1 Hesap ya da Profil Verileri: Bir hesap açtığınızda, adınızı ve e-posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adınız ve oturum açma kimlik bilgileriniz gibi iletişim bilgilerinizi toplayabiliriz. Ürünlerimizle etkileşiminiz sırasında, hesabınızda ayrıca takma adınızı, profil resminizi, ülke kodunuzu, dil tercihinizi veya saat dilimi bilgilerinizi toplayabiliriz.

Onay 4: Hesap kaydınızın/oturum açmanızın WeChat veya Facebook gibi üçüncü taraf bir hesap sistemi ile entegre olup olmadığını belirleyiniz. Eğer entegre edilmiş ise lütfen aşağıdaki açıklamaya bakın; entegre edilmemiş ise, lütfen silin. Ürünlere bir üçüncü şahıs hesabıyla giriş yapma yetkisi verirseniz, hızlı giriş için Wiami Elektronik hesabınıza bağlı bağlı olabilecek hesap bilgilerinizi (resim, takma ad, bölge, cinsiyet vb.) bu tür üçüncü şahıslardan alacağız. Kişisel Verilerinizin işlenmesinde, geçerli veri koruma yasaları ve düzenlemelerinin yanı sıra kişisel bilgilerin paylaşılmasına ilişkin bu tür üçüncü taraflarla mutabık kalınan anlaşmalar, politikalar veya belgelere uyulmasını sağlayacağız.

2.1 Geri Bildirim: Ürünlerimizde geri bildirim ve öneri özelliklerini kullanırken, sorunlarınızı çözmek ve cihaz arızalarını zamanında onarmak için e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ve geri bildirim içeriğinizi toplayacağız.

 

2. Otomatik Olarak Topladığımız Bilgiler:

 

2.1 Cihaz Bilgisi: Ürünümüzle iletişim kurduğunuzda, cihazlarınızın MAC (Medya Erişim Kontrol Adresi) adresi, IP adresi, kablosuz bağlantı bilgileri, işletim sistemi türü ve sürümü, uygulama sürüm numarası, anında bildirim tanımlayıcısı, günlük dosyaları ve mobil ağ bilgileri gibi cihaz bilgilerini otomatik olarak toplarız.

2.2 Kulanım Verileri: Sitelerimiz ve Hizmetlerimiz ile etkileşiminiz sırasında, ziyaretler, tıklamalar, indirmeler, gönderilen/alınan mesajlar ve Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin diğer kullanımları ile ilgili kullanım verilerini otomatik olarak toplarız.

2.3 Giriş Bilgisi: Uygulamamızı kullandığınızda, sistem ve istisna kaydı yüklenebilir. Lütfen tek başına Aygıt Bilgileri veya Giriş Bilgileri kullanılarak belirli bir kişinin kimliğinin belirlenemeyeceğini unutmayın. Bununla birlikte, bu tür kişisel olmayan bilgiler diğer bilgilerle birleştirildiğinde belirli bir kişiyi tanımlamak için kullanılabilirse, bu tür kişisel olmayan bilgiler Kişisel Veri olarak değerlendirilecektir. Onayınızı almadıkça veya veri koruma yasaları ve yönetmelikleri tarafından aksi belirtilmedikçe, bu tür kişisel olmayan bilgileri anonim hale getireceğiz ve hassasiyetini azaltacağız.

2.3.1 Konum Bilgisi: Konum tabanlı işlevleri mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla etkinleştirdiğinizde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi belirli işlevleri etkinleştirmek için konum bilgilerinizi toplayıp işleyeceğiz. Ayrıca, Ürün ismi gibi belirli ürünlerimizi veya Hizmetlerimizi kullandığınızda gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz hakkında bilgi toplayabiliriz. Onayınıza bağlı olarak, ürünler üzerinde coğrafi mevki koruma duvarı özelliğini etkinleştirdiğinizde, konum bilgileriniz oluşturulacak ve Google Harita hizmetleriyle paylaşılacaktır. Lütfen Google’ın ilgili veri koruma önlemlerine sahip olduğunu ve daha fazla ayrıntı için Google Veri Koruma Şartları kısmına bakabileceğinizi unutmayın: https://privacy.google.com/businesses/gdprservices/. Ürünlerdeki izin ayarlarını yöneterek konum bilgilerinizin bu tür kullanımını reddedebilirsiniz, bunun üzerine konum bilgilerinizi toplamayı ve kullanmayı bırakacağız.

 

3. Akıllı Cihazlarla İlgili Bilgiler:

 

3.1 Akıllı Cihazların Temel Bilgileri: Akıllı Cihazlarınızı Ürünlerimiz veya Hizmetlerimiz ile bağlandığınızda, Akıllı Cihazlarınız hakkında cihaz adı, cihaz kimliği, çevrimiçi durum, aktivasyon süresi, donanım yazılı sürümü ve yükseltme bilgileri gibi temel bilgileri toplayabiliriz.

3.2 Akıllı Cihazlar Tarafından Raporlanan Bilgiler: Ürünlerimiz veya Hizmetlerimiz ile bağlantı kurmayı seçtiğiniz farklı Akıllı Cihazlara bağlı olarak, Akıllı Cihazlarınız tarafından rapor edilen farklı bilgiler toplayabiliriz. ,

3.3 Onay 5.1: Ürün, sağlık ürünleri gibi hassas kişisel bilgiler içeriyorsa, lütfen bunu gizlilik politikasında açıkladığınızdan emin olun. Örneğin: Akıllı tartılar veya fitness izleyicileri boyunuzu, kilonuzu, vücut yağ içeriğinizi (BFM), Vücut kitle indeksinizi (BMI) ve iskelet kası içeriğinizi (SMM) rapor edilebilir;

3.4 Onay 5.2 (5.1e bağlı olarak): Apple Sağlık, Google Sağlık vb. gibi entegre üçüncü sağlık analizi işlevlerinin olup olmadığına bakınız öyleyse, lütfen aşağıdaki açıklamaya bakın; değilse, silebilirsiniz: Uygulama adını girmeyi aktif olarak kabul ettiğinizde ve uygulamayı Apple Sağlık uygulamasına bağladığınızda, ölçüm verilerinizi Apple Sağlık ile paylaşacağımızı (yalnızca vücut kitle endeksi, boy, kilo ve vücut yağ yüzdesi verileriniz dahil) unutmayın. Veri paylaşımının amacı sadece sizinle ilgili sağlıkla ilgili göstergeleri ölçmek ve analiz etmektir ve asla diğer üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. HealthKit ayarları sayfasını yöneterek istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Wiami. Uygulama, Apple Sağlık ile bağlantı kurma yetkisine sahiptir.

3.5 Onay 5.3: Ürün, özellikle yüz tanıma ekipmanı gibi kamera ürünleri gibi hassas kişisel bilgiler içeriyorsa, lütfen gizlilik politikasında ilgili açıklamaları yaptığınızdan emin olun. Örneğin, akıllı kameralar kendileri tarafından çekilen görüntüleri veya videoları toplayabilir.

Kişisel Verilerin işlenmesinin amaçları ve yasal dayanağı:

Hakkınızdaki bilgileri işleyebilmemizin amacı aşağıdaki gibidir:

 1. Size Hizmet Sağlamak: Talep ettiğiniz veya satın aldığınız Ürün ve Hizmetlerimizi size sağlamak için hesap ve profil verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihaz ile ilgili bilgileri işleriz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sözleşmemizi Kullanım Koşullarımıza göre yapmaktadır.

 2. Hizmetlerimizi İyileştirmek: Ürün ve Hizmetlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek, operasyonlarımızın verimliliğini analiz etmek ve sahtekarlık veya uygunsuz kullanımı önlemek, izlemek, ürünlerimizin işlevlerini ve güvenliğini sağlamak için cihaz bilgilerini, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihaz ile ilgili bilgilerinizi işleriz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sözleşmemizi Kullanım Koşullarımıza göre yapmaktır.

 3. Pazarlama Dışı İletişim: Kişisel Verilerinizi, Hizmetler ile ilgili önemli bilgileri, hükümlerimizdeki, koşullarımızdaki ve politikalarımızdaki değişiklikleri ve/veya diğer idari bilgileri size göndermek için işliyoruz. Çünkü bu bilgiler önemli olabileceğinden, bu tür iletişimleri almaktan vazgeçemeyebilirsiniz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sözleşmemizi Kullanım Koşullarına göre yapmaktır.

 4. Pazarlama İletişimi: Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında size pazarlama ve promosyon malzemeleri sağlamak için Kişisel Verilerinizi işleyebiliriz. Bunu yaparsak, size gönderdiğimiz her bir iletişim, bu türden gelecekteki iletişimleri almaktan vazgeçmenize izin veren talimatlar içerecektir. Bu işlemin yasal dayanağı sizin onayınızdır. Ek olarak, çekilişimize, yarışmamıza veya diğer promosyonlarımıza katılmayı kabul ederseniz, Kişisel Verilerinizi bu tür etkinlikleri yönetmek için kullanabiliriz.

 5. Kişiselleştirme: Hesap ve profil verilerinizi, kullanım verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, ürün tasarımınızı kişiselleştirmek ve size uygun ürünlerle ilgili bilgi, reklam önermek, görüntülemek ve ürün kullanımınız gibi size özel hizmetler sunmak ve sizi anketlere katılmaya davet edebiliriz. Bu işlemin yasal dayanağı sizin onayınızdır.

 6. Yasal Uyum: Kişisel Verilerinizi gerekli veya uygun olduğuna inandığımız şekilde işleyebiliriz: (a) geçerli yasa ve düzenlemelere uymak için; (b) yasal sürece uymak için; (c) kamu ve hükümet yetkililerinden gelen taleplere yanıt vermek; (d) hüküm ve koşullarımızı uygulamak için; (e) operasyonlarımızı, işlemlerimizi ve sistemlerimizi korumak için; (f) haklarımızı, mahremiyetimizi, güvenliğimizi ve siz diğer kullanıcıların mülkiyetini korumak için; ve (g) mevcut çareleri bulmamıza veya uğrayabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek. Kişisel verilerinizin işlenme amaçlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda, bu tür değişiklikleri size e-posta ve/veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bu tür amaç değişiklikleri ve Kişisel Verilerinizle ilgili olabilecek seçenekler hakkında bilgilendireceğiz.

 

Kişisel Verileri Kiminle Paylaşıyoruz:

 

Wiami Elektronik’te, Kişisel Verileri yalnızca size anlattığımız şekillerde paylaşıyoruz. Kişisel Verilerinizi aşağıdaki alıcılarla paylaşabiliriz:

 1. Web sitesi barındırma, veri analizi, ödeme ve kredi kartı işleme, altyapı sağlama, IT hizmetleri, müşteri destek hizmeti, e-posta dağıtım hizmetleri ve diğer benzerleri gibi bizim için işle ilgili belirli işlevleri gerçekleştiren üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımıza bize yaptıkları hizmeti sağlamak için yapılan hizmetler.

 2. Size Akıllı Cihazlarınızı ve/veya sitelerimize ve hizmetlerimize erişip bunları kullandığınız ağları ve sistemleri doğrudan veya dolaylı olarak sağlayan müşterilerimize ve diğer iş ortaklarımıza.

 3. İşletmemizin, varlıklarımızın veya hisselerimizin tamamının veya herhangi bir kısmının, bir yeniden yapılanma, birleşme, satış, ortak girişim, devir veya başka bir şekilde elden çıkarılması durumunda bir bağlı kuruluşa veya başka bir üçüncü tarafa (herhangi bir iflas veya benzeri işlemlerle bağlantılı sınırlama olmaksızın dahil).Böyle bir durumda, mülkiyetteki herhangi bir değişiklik, Kişisel Verilerinizin uyumsuz yeni kullanımları ve Kişisel Verilerinizle ilgili sahip olabileceğiniz seçenekler hakkında e-posta ve/veya sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgilendirileceksiniz.

 4. Gerekli veya uygun olduğuna inandığımız üzere: (a) geçerli yasa ve yönetmeliklere uymak; (b) yasal sürece uymak için; (c) ikamet ettiğiniz ülkenin dışındaki kamu ve hükümet yetkilileri dahil olmak üzere kamu ve hükümet yetkililerinden gelen taleplere yanıt vermek için; (d) hüküm ve koşullarımızı uygulamak için; (e) operasyonlarımızı, işlerimizi ve sistemlerimizi korumak için; (f) haklarımızı, mahremiyetimizi, güvenliğimizi veya mülkiyetimizi ve / veya siz dahil diğer kullanıcıların mülkiyetini korumak için; ve (g) mevcut çareleri bulmamıza veya uğrayabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek.

 5. Düzenli ticari faaliyetler yürütmek için kurumsal ailemizdeki yan veya bağlı kuruluşlara.

 6. Yukarıda açıklanan üçüncü şahıslar haricinde, yalnızca sizin izninizle üçüncü şahıslara.

Toplanan Bilgilerin Uluslararası Transferi:

 

İşlemimizi kolaylaştırmak için Kişisel Verilerinizi yaşadığınız yer dışındaki yargı bölgelerine aktarabilir, saklayabilir ve işleyebiliriz. Bu ülkelerdeki kanunlar, ikamet ettiğiniz ülke için geçerli olan kanunlardan farklı olabilir. Bunu yaptığımızda, aşağıdaki yaklaşımlardan birini veya birkaçını kullanarak bilgiler için yeterli düzeyde koruma sağlanmasını sağlayacağız:

 

 

Elimizdeki güvenlik önlemleri hakkında daha fazla ayrıntı isterseniz, bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

 

Kişisel Verilerinize İlişkin Haklarınız:

 

Kişisel Verileriniz üzerindeki haklarınıza ve kontrolünüze saygı duyuyoruz. Aşağıdaki haklardan herhangi birini kullanabilirsiniz:

 

Onay 6: Lütfen gizlilik haklarını kullanan bireysel kullanıcılar için en az 2 yaklaşım sağlayın, örneğin; gizlilik ofisi e-posta adresi yoluyla; ***@***.com veya uygulamaya yerleştirilen Geri Bildirim yoluyla: Ben>Kişisel Merkez>Hesap ve Güvenlik>, vb.

Bir ücret ödemenize gerek yoktur ve 30 gün içerisinde size cevap vermeyi hedefleyeceğiz. Bize bir e-posta göndermeye karar verirseniz, talebiniz üzerine Kişisel Verilerinizin veri tabanımızdan silinmesini isteyip istemediğinizi, değiştirmek istediğiniz bilgileri açıklayın ya da bizim için hangi kısıtlamaları belirlemek istediğinizi bize bildirin. Güvenlik amacıyla, talebinizle ilgili daha fazla işlem yapmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyebileceğimizi lütfen unutmayın.

Yapabilecekleriniz:

 1. Kişisel Verilerinize erişim talep etmek;

 2. Hakkınızdaki yanlış veya eksik Kişisel Verileri düzeltmemizi talep etmek;

 3. Kişisel Verilerinizin silinmesini talep etmek;

 4. Kişisel Verilerinizin, bir kısmını veya tamamını işlememize geçici veya kalıcı olarak kısıtlamalar talep etme;

 5. Kişisel Verilerinizin size veya sizin verilmiş onayınıza, sizinle yapılmış olan bir sözleşmeye dayalı olarak işlediğimiz ve işlememizin otomatikleştirildiği üçüncü bir tarafa aktarılmasını talep etmek; ve

 6. Kullanımının sizin izninize veya meşru menfaatlerinize dayandığı durumlarda, hakkınızdaki Kişisel Verileri kullanımımıza itiraz etmek veya vazgeçmek.

Rızanın geri çekilmesi: Aşağıdaki yaklaşımlarla muvafakatinizi geri çekme gizlilik hakkınızı kullanacağız:

 1. Cihaz sistem ayarları aracılığıyla alınan gizlilik izinleri için, konum, kamera, fotoğraf albümü (resim kitaplığı / video kitaplığı), mikrofon, Bluetooth ayarları, bildirimler ve diğer ilgili işlevler dahil olmak üzere cihaz izinleri değiştirilerek onayınız geri alınabilir;

 2. Kabul ettiğiniz pazarlama iletişimlerinde, size gönderdiğimiz bilgiler, bilgilerde açıklanan "abonelikten çıkma" yöntemine uygun olarak onayınızı geri çekmenize izin veren talimatlar içerir;

 3. Akıllı Cihazın bağlantısını uygulama aracılığıyla kaldırın ve böylece Akıllı Cihaz ile ilgili bilgiler toplanmayacaktır;

 4. Ürünü ziyaretçi modu ile kullanarak, sizinle ilgili herhangi bir kişisel veri toplamayacağız;

Onayınızı veya yetkinizi geri çektiğinizde, size uygun şekilde ürün veya hizmetleri sağlamaya devam edemeyebiliriz. Bununla birlikte, onayınızı veya yetkinizi geri çekmeniz, geri çekilmeden önce sizin izninize bağlı olarak kişisel bilgilerin işlenmesini etkilemeyecektir.

Onay 7: Uygulama, hesap silme / feshetmeyi etkinleştirme, hesabı silmek / sonlandırmak için lütfen Uygulamadaki yolu doldurun.

Güvenlik

 

Kişisel Verilerinizin bütünlüğünü ve güvenliğini korumak için ticari olarak makul fiziksel, idari ve teknik korumalar kullanıyoruz. Wiami Elektronik, kullanıcının ve cihazın veri güvenliğini etkin bir şekilde sağlamak için çeşitli güvenlik stratejileri sunar. Cihaz erişimine gelince, veri izolasyonunu, erişim kimlik doğrulamasını ve yetkilendirme başvurusunu sağlamak için Wiami Elektronik özel algoritmalar kullanır. Veri iletişimine gelince, güvenlik algoritmaları ve iletim şifreleme protokollerini kullanarak iletişim ve dinamik anahtarlara dayalı ticari düzeyde bilgi şifreleme iletimi desteklenir. Veri işlemeye gelince, katı veri filtreleme, doğrulama ve eksiksiz veri denetimi uygulanır. Veri depolamaya gelince, kullanıcıların tüm gizli bilgileri depolama için güvenli bir şekilde şifrelenecektir. Bizimle etkileşiminizin artık güvende olmadığına dair nedeniniz varsa (örneğin, bizde sahip olabileceğiniz herhangi bir hesabın güvenliğinin tehlikeye girdiğini düşünüyorsanız), Wiami Elektronik’e e-posta göndererek sorunu bize hemen bildirebilirsiniz.

 

Veri Saklama

Kişisel Verilerinizi, verileri daha uzun bir saklama süresi boyunca saklamamız için belirli bir yasal gereklilik olmadıkça, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli minimum süre boyunca işliyoruz. Kişisel Verilerinizin miktarına, niteliğine ve hassasiyetine göre uygun saklama süresini belirleriz ve saklama süresi sona erdikten sonra Kişisel Verilerinizi imha ediyoruz. Teknik nedenlerden ötürü bunu yapamadığımızda, Kişisel Verilerinizin bu şekilde kullanılmasını önlemek için uygun önlemlerin alınmasını sağlayacağız.

 

Çocukların Gizliliği

Küçük çocukların mahremiyetinin korunması bizim için özellikle önemlidir. Hizmetler, on üç (13) yaşın altındaki kişilere yönelik değildir ve bu kişilerin bize herhangi bir Kişisel Veri sağlamamasını rica ederiz. İlk önce çocuğun ebeveyninden veya yasal vasisinden izin almadıkça, on üç (13) yaşın altındaki hiç kimseden Kişisel Veri toplamayız. On üç (13) yaşın altındaki herhangi bir kişiden, söz konusu çocuğun ebeveyninin veya yasal vasisinin izni olmadan Kişisel Veri topladığımızın farkına vardığımızda, bu bilgileri kaldırmak için adımlar atacağız.

 

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için bu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, değişiklik yürürlüğe girmeden önce sizi e-posta (hesabınızda belirtilen e-posta adresine gönderin) veya mobil uygulamalarda bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı periyodik olarak incelemenizi öneririz.

 

Bizimle İletişime Geçin

Uygulamalarımız veya bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki şekilde bizimle iletişime geçin:

Wiami Elektronik

Posta Adresi: Hobyar Mah. Yalıköşkü Cad. No: 22 Kat: 5 D: 501 Sirkeci-Fatih / İstanbul

E-Posta Adresi: it@wiami.com.tr

bottom of page